Penis Büyütme Nasıl Yapılır?

Penis Büyütme Penisin için endişeleniyor musun? Sakin ol, yalnız değilsin. Bir noktada, hemen hemen her erkek penisinin ortalamaya göre nasıl yığıldığını merak etti.

Penis çalışmalarının çoğu size dünyadaki dünyayı göstermektedir. Çalışmalar Penis üzerinde yapılan çoğu çalışma size penis etrafındaki dünyayı gösterir. insanlar düşünür.

King's College London, ortalama sarkık penis, tabandan uca kadar 3,6 inç ölçer.

Çevreye gelince (penis etrafındaki dairesel ölçüm), ortalama bir adam yaklaşık 3.7 inç yumuşaktır.

Dik, ortalama penisin uzunluğu yaklaşık 4,2 inç ve ortalama çevresi yaklaşık 4,6 inç'tir.

Beklediğiniz gibi değil, değil mi? Penisten, penis ile ilgili penise ilişkin beklentilere kadar, ortalama bir erkeğin penisinin gerçek ortalamadan daha büyük olduğu inancına katkıda bulunan sayısız faktör vardır.

Penis BüyütmeBu kılavuzda, ortalama penis büyüklüğünün arkasındaki verilerden bazılarını inceleyeceğiz. Ayrıca sana da bakacağız.

“Normal miyim?” Kral Koleji Penis Büyüklüğü Çalışması
Penis büyüklüğü erkekler için ortak bir endişe kaynağıdır. Medya ve pornografinin normal ve neyin normal olmadığı konusundaki gerçekçi olmayan beklentileri nedeniyle, şaşırtıcı sayıda erkek penisi için endişelenip endişelenmeme konusunda yeterince büyük.

Beden Dismorfik Bozukluğu ile uğraşan klinisyenlerin ve bedenleri konusunda endişeli hissetmelerine yardımcı olan klinisyenlere yardım etmek için, King's College London'daki Psikiyatri Enstitüsü, Psikoloji ve Sinirbilim (IoPPN) araştırmacıları penis büyüklüğü ile ilgili çalışma verilerinin kapsamlı bir incelemesini tamamladı.

Burada çevrimiçi olarak izlenebilen inceleme, şu anda 15.500'den fazla katılımcının bulunduğu toplam 17 çalışmadan oluşan, penis üzerinde mevcut olan en kapsamlı çalışmadır.

Yukarıda belirtildiği gibi, araştırmacılar, ortalama penis boyutunun - 15.500'den fazla erkekten oluşan bir örnek kullanarak - sarkıkken 3.6 inç (9.16 cm) ve dikken 5.2 (13.12 cm) inç olduğunu bulmuşlardır.

Çalışma verileri, birçok erkek için bir rahatlama olarak ortaya çıkmalı, medyada veya gündelik konuşmalarda sık sık kullanılan ortalama inç inç ortalamanın, penis gerçekliğine bile yakın olmadığını doğrulamalı.

>> DAHA FAZLASI: Bu konudaki stres seviyesini düşürün.

Penis Boyutuna İlişkin Kamu Algılarına Karşı Gerçek Çalışma Verileri
Özellikle ilginç olan, penis ile algılanan ortalama penis arasındaki farktır.

UK şirketi Health Bridge Limited tarafından yapılan bir ankette araştırmacılar insanlardan ortalama penisin ne olduğuna inandıklarını belirtmelerini istedi. Ankette, Avrupa ve Kuzey Amerika'da bulunan binlerce insandan veri toplayan kadınlar ve erkekler yer aldı.

Penisin ortalama uzunluğu 6.18 inç'tir (15.7 cm). Avusturya, İtalya, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri, yukarıda belirtilen tahminlerin tümünde, 6.14 inç (15.6 cm), 6.02 inç (15.3 cm), 5.83 inç (14.8 cm) ve 5.63 inç (14.3 cm) , sırasıyla.

Ortalama penis (1,3 ila 2,5 cm) yaklaşık yarım inç ila bir inç arasındadır. En çok anket yapılan 10 ülkeden sadece İngiltere, ortalama penis 4,88 inç (12,4 cm).

Penis BüyütmeAnket verileri, çoğu insanın ortalama ereksiyon halini, çoğu zaman önemli miktarda - çoğu insan için endişe, hayal kırıklığı ve güvensizlik yaratabilecek gerçeklerden fazla abarttığını göstermektedir.

Penis Büyüklüğü Gerçekten Önemli mi?
Aynı ankette kadınlara, penis eşinin kendileri için ne kadar önemli olduğu soruldu. Anket katılımcılarına seçmeleri gereken üç seçenek verilmiştir: çok önemli, biraz önemli ve önemli değil.

Kadın anket katılımcılarının ezici çoğunluğu,% 67.4, penisin onlar için sadece biraz önemli olduğunu söyledi - bu, partner seçiminde büyük bir endişe ya da önemsiz olmadıklarını söyledi.

Kadın katılımcıların% 21,4'ü, penisin hiç önemli olmadığını söyledi. Aslında, kadınların sadece% 11.2'si penisin onlar için çok önemli olduğunu söyledi.

Bilimsel çalışma verileri de çoğu kadın için önemli bir konudur. 2015 yılında yapılan bir penis araştırmasında, cinsel ilişkide bulunan kadınların yalnızca% 27'sine sahipsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *